Interneta un sīkdatņu politika Lasīt vairāk
Iestatiet reģionu: Latvia

Lai jūsu preču uzglabāšana būtu vienkārša

Jūsu sūtījumu un preču uzglabāšana, izmantojot HRX noliktavu pakalpojumus, ir izstrādāta tā, lai tā būtu maksimāli viegla un droša. Uzglabājot mūsu klientu preces, mēs vienmēr nodrošinām, lai tiktu maksimāli ievērotas klientu vēlmes. Izmantojot HRX pakalpojumus, jūs varat veikt savu preču uzglabāšanu gan īstermiņā, gan ilgtermiņā. 

Mūsu noliktavu pakalpojumi ir pieejami Igaunijā, Latvijā, Lietuvā un Polijā. HRX kopējā pieejamā noliktavu platība Jūsu preču uzglabāšanai ir 12 000 m2. Neatkarīgi no tā, vai jums ir nepieciešama liela vai maza preču apjoma uzglabāšana, mūsu pieredzējušais personāls garantēs jums iespējami vienkāršāko uzglabāšanas procesu. Mūsu noliktavas ir modernas un drošas, tās ir aprīkotas ar diennakts videonovērošanu, un Jūsu rīcībā vienmēr ir profesionāls noliktavu personāls.

Latvijas teritorijā jums ir pieejama HRX noliktava Ķekavā un tās filiāle Daugavpilī. Pateicoties noliktavu pieejamībai 24/7 režīmā un uzglabāšanas platībai, kas paredzēta vairāk nekā 3000 paletēm, mēs esam gatavi nodrošināt jūsu sūtījumu uzglabāšanu.

Noliktavu pakalpojumi HRX klientiem

Papildus jūsu preču uzglabāšanai, mēs varam sniegt jums arī virkni citu pakalpojumu, kas ir izstrādāti, lai palīdzētu jums piegādes procesā un mazinātu jūsu administratīvo slogu. Mūsu speciālisti var palīdzēt jums šādos jautājumos:

  • Jūsu preču pārbaude, komplektēšana un šķirošana
  • Preču pārpakošana, ja nepieciešams
  • Preču marķēšana

Mūsu kravas automašīnas dienas laikā veic vairākas iekraušanas un izkraušanas, ļaujot mums būt elastīgiem un nodrošināt jūsu pasūtījumu izpildi. Ja jums radīsies jautājumi attiecībā uz noliktavu pakalpojumiem vai piegādes procesu, jūsu rīcībā vienmēr būs mūsu loģistikas eksperti, kuri būs gatavi atbildēt uz jūsu jautājumiem un sniegt ieteikumus. HRX veic ātrākos starptautiskos pārvadājumus jau vairāk nekā 30 gadus, kas ir sniedzis mums bagātīgu pieredzi un ļauj piedāvāt jums labāko pieejamo risinājumu.

Ja jums radīsies kādi jautājumi saistībā ar noliktavu pakalpojumiem vai citiem mūsu pakalpojumiem, mūsu atsaucīgā un pieredzējusī pārdošanas un atbalsta komanda vienmēr būs gatava jums palīdzēt. Laipni lūgti HRX ģimenē!

 

Noliktavas pakalpojumiNoliktavas pakalpojumiNoliktavas pakalpojumi