Interneta un sīkdatņu politika Lasīt vairāk
Iestatiet reģionu: Latvia

Finland

English Suomi

Estonia

English Estonian

Latvia

English Latvian

Lithuania

English Lithuanian

Poland

English Polish

Sweden

English Svenska

HRX noliktava Jūsu preču vienkāršai uzglabāšanai

Noliktavas un noliktavu pakalpojumi, ko piedāvā uzņēmums HRX, ir maksimāli vienkāršs un drošs veids, kā uzglabāt Jūsu uzņēmuma preces vai sūtījumus. Jebkurš kravu pārvadāšanas veids ir saistīts ar dažādām noliktavas darbībām, kuru pamatā ir preču iekraušana un izkraušana, komplektācija, klasificēšana, pakošana.

Noliktavas pakalpojumi ietver ne tikai atbildīgu preču uzglabāšanu, bet arī dažādus papildu pakalpojumus, tajā skaitā arī noliktavās uzglabāto preču apstrādi. Izmantojot HRX pakalpojumus, Jūs varat veikt savu preču uzglabāšanu gan īstermiņā, gan ilgtermiņā, kā arī izmantot citus papildu pakalpojumus, ko nodrošina HRX noliktavas darbība.

 

 

 

 

noliktavas

Noliktava vienkāršai preču uzglabāšanai

noliktava

Īstermiņa un ilgtermiņa noliktavas īre

noliktavas pakalpojumi

Drošas un modernas noliktavas

noliktavu pakalpojumi

Diennakts videonovērošana

 

 

Modernas un drošas HRX noliktavas

Mūsu noliktavas pakalpojumi ir pieejami Latvijā, Igaunijā, Lietuvā un Polijā. HRX kopējā pieejamā noliktavu platība preču uzglabāšanai ir 12 000 m2. Neatkarīgi no tā, vai Jums ir nepieciešama liela vai maza noliktava preču uzglabāšanai, mūsu pieredzējušais personāls garantēs iespējami vienkāršāko uzglabāšanas procesu. Mūsu noliktavas ir modernas un drošas, tās ir aprīkotas ar diennakts videonovērošanu, un Jūsu rīcībā vienmēr ir profesionāls noliktavas personāls.

Noliktava Latvijā

Latvijas teritorijā ir pieejama HRX noliktava Ķekavā. Pateicoties noliktavas pieejamībai 24/7 režīmā un uzglabāšanas platībai, kas paredzēta vairāk nekā 3000 paletēm, mēs esam gatavi nodrošināt īstermiņa vai ilgtermiņa sūtījumu uzglabāšanu Jūsu uzņēmuma vajadzībām.

Preču īstermiņa uzglabāšanas pakalpojumus visbiežāk izmanto salikto kravu pārvadājumu gadījumos. Lai veiktu šāda veida kravu piegādi, ir nepieciešams laiks, lai nokomplektētu vajadzīgo kravas svaru vai daudzumu vienam transportlīdzeklim. Līdz ar to ir nepieciešama noliktavas īre, kur attiecīgā krava tiktu uzglabāta. Tāpat noliktavas īre vajadzīga gadījumos, kad krava paredzēta tālākai transportēšanai uz citu galamērķi.

Papildu pakalpojumi HRX klientiem

Papildus Jūsu preču uzglabāšanai, mēs varam sniegt arī virkni citu pakalpojumu, kas ir izstrādāti, lai palīdzētu piegādes procesā un mazinātu Jūsu administratīvo slogu. Mūsu speciālisti var palīdzēt šādos jautājumos:

·         preču pārbaude, komplektēšana un šķirošana;

·         preču pārpakošana, ja nepieciešams;

·         preču marķēšana.

Uzticama noliktavas īre Jūsu uzņēmuma vajadzībām

Mūsu kravas automašīnas dienas laikā veic vairākas iekraušanas un izkraušanas, ļaujot mums būt elastīgiem un nodrošināt savlaicīgu pasūtījumu izpildi. Ja Jums nepieciešama noliktava un radīsies jautājumi attiecībā uz noliktavu pakalpojumiem vai piegādes procesu, Jūsu rīcībā vienmēr ir mūsu loģistikas eksperti, kuri ir gatavi atbildēt uz jautājumiem un sniegt ieteikumus. HRX pakalpojumu klāstā ir arī ātri starptautiskie kravu pārvadājumi un kravu pārvadājumi Latvijā, kā arī kravu muitas un ekspedīcijas pakalpojumi – tos veicam jau vairāk nekā 30 gadus, kas ir sniedzis mums profesionālu pieredzi un iespēju piedāvāt mūsu klientiem vislabākos risinājumus.

Noliktavas īre un visi noliktavas pakalpojumi tiek sniegti augstā līmenī un ar individuālu pieeju katram klientam. Kvalificēts personāls un mūsdienīgs tehniskais aprīkojums nodrošinās Jūsu kravas kvalitatīvu apstrādi un drošu uzglabāšanu. Ja nepieciešama noliktava, sazinieties ar HRX jau šodien!

 Mūsu klienti:

https://www.addinolveikals.lv/

https://www.woombrand.com/lv/

https://xbau.eu/lv

HRX noliktavas pakalpojumi - plaša noliktava ar uzglabātajām precēmNoliktavas pakalpojumu sniedzēji izskata dokumentusHRX darbinieki uzņēmuma birojā

 

 

Biežāk uzdotie jautājumi par noliktavas pakalpojumiem

1.    Kāda termiņa noliktavas īre ir pieejama HRX pakalpojumu klāstā?

Piedāvājam gan īstermiņa, gan ilgtermiņa noliktavu īri preču vai sūtījumu uzglabāšanai Jūsu uzņēmuma vajadzībām.

2.    Kādus noliktavas pakalpojumus nodrošina HRX?

Tā kā noliktavu pakalpojumi ietver ne tikai drošu preču uzglabāšanu, bet arī to apstrādi, tad piedāvājam tādus papildu pakalpojumus kā preču pārbaude, komplektēšana un šķirošana, preču pārpakošana un marķēšana.

3.    Kāda noliktava ir pieejama HRX Latvijā?

Latvijā ir pieejama HRX noliktava Ķekavā, taču mums pieejamas noliktavas arī Igaunijā, Lietuvā un Polijā.

4.    Kāda ir HRX Latvijas noliktavas ietilpība un priekšrocības?

Mūsu Latvijas noliktava ir paredzēta vairāk nekā 3000 paletēm. Noliktavā tiek veikta diennakts videonovērošana, kā arī noliktavu pieejamība ir 24/7.

5.    Kāpēc izvēlēties HRX noliktavas pakalpojumus?

Mūsu uzņēmuma noliktavas īre un noliktavas pakalpojumi paredz atbildīgu dažāda apjoma preču uzglabāšanu mūsdienīgā noliktavā, dažādus papildu pakalpojumus Jūsu uzņēmuma vajadzībām, kā arī izdevīgus nosacījumus kravas īstermiņa vai ilgtermiņa uzglabāšanai.