Interneta un sīkdatņu politika Lasīt vairāk
Iestatiet reģionu: Latvia

Ātrākie starptautiskie pārvadājumi Baltijas jūras reģionā

Starptautiskie pārvadājumi ar HRX vienmēr ir ērti, droši un, pats galvenais, ātri. Mūsu rīcībā ir termināļi, personāls un transportlīdzekļi, kas var nodrošināt darba izpildi sešās valstīs. Šie resursi ļauj mums veikt ātrākās nākamās dienas piegādes no un starp Somiju, Zviedriju, Igauniju, Latviju, Lietuvu un Poliju. Un, ja Jums būs nepieciešams veikt piegādi ārpus šī reģiona, mūsu uzticamais un kvalitatīvais partneru tīkls nodrošinās piegādes arī uz citām pasaules valstīm.

Mūsu autoparks sastāv no vairāk nekā 250 dažādām, plaša pielietojuma un dažādu izmēru kravas automašīnām, kas ļauj mums veikt ātru un drošu jebkura veida paku pārvadāšanu. Papildus standarta preču pārvadājumiem, mēs ar atbilstošu rūpību spējam veikt arī kontrolētas temperatūras, saldētu vai bīstamu preču pārvadājumus. Izvēloties HRX pakalpojumus, jums vienmēr būs pieejams loģistikas procesa pārskats, ko nodrošina mūsu tiešsaistes izsekošanas sistēma. Ja vēlēsieties veikt vērtīgu preču pārvadājumus, mēs jums varam piedāvāt arī pārvadājumu apdrošināšanu, lai izslēgtu visus iespējamos riskus.

Mūsu kravas automašīnas dienas laikā veic vairākas iekraušanas un izkraušanas, ļaujot mums būt elastīgiem un nodrošināt jūsu pasūtījumu izpildi. Ja jums radīsies kādi jautājumi attiecībā uz piegādes procesu, jūs vienmēr varēsiet vērsties pie mūsu loģistikas ekspertiem, kuri būs gatavi atbildēt uz jūsu jautājumiem un sniegt ieteikumus. HRX jau vairāk nekā 30 gadus veic ātrākos starptautiskos pārvadājumus, kas ir sniedzis mums bagātīgu pieredzi un ļauj piedāvāt jums iespējami labāko risinājumu.

Starptautiskie pārvadājumi ārpus Eiropas

HRX var palīdzēt arī tad, ja vēlaties veikt piegādi ārpus Eiropas. Pateicoties mūsu plašajam partneru tīklam, mēs spējam piedāvāt labākos piegādes grafikus un cenas jebkuram jūsu sūtījumam. Gaisa un jūras kravu pārvadājumu gadījumā HRX sadarbojas ar vairākiem partneriem, kuri ir specializējušies gaisa un jūras kravu pārvadājumu veikšanā, tādējādi nodrošinot labākos iespējamos rezultātus. Apvienojot mūsu pamatpakalpojumu iespējas ar mūsu partneru tīklu sniegtajām gaisa un jūras kravu pārvadājumu iespējām, tiek garantēta ātra un ērta sūtījumu pārvadāšana no viena kontinenta uz citu. Tāpēc neatkarīgi no tā, vai pārvadājumi ir veicami uz Ķīnu, Dienvidāfriku vai ASV, mēs kā ierasts droši un ātri nogādāsim jūsu sūtījumu attiecīgajā galamērķī.

Starptautisko pārvadājumu muitošanas pakalpojumi

Papildus jūsu sūtījumu starptautisko pārvadājumu organizēšanai, mūsu darbinieki var veikt arī jūsu kravu ekspidēšanu caur muitu. HRX ir pieredze muitas procedūru izpildē un procesu dažādos pasaules reģionos, un mēs varam garantēt, ka jūsu sūtījumi nonāks galamērķī bez starpgadījumiem. Mēs izstrādāsim un noformēsim jūsu muitas deklarācijas, un iesniegsim tās attiecīgajām iestādēm. Ja nepieciešams, mēs varam jūsu vietā aizpildīt arī Intrastat pārskatu

Papildu informācija par Ziemeļvalstu Kravu ekspeditoru asociācijas Vispārīgajiem noteikumiem un CMR konvenciju.

Starptautisko pārvadājumu pasūtīšana

Starptautisko pārvadājumu pasūtīšana caur mūsu tiešsaistes portālu ir ļoti vienkārša. Ja Jums radīsies kādi jautājumi, mūsu atsaucīgā un pieredzējusī pārdošanas un atbalsta komanda vienmēr būs gatava jums palīdzēt. Laipni lūgti HRX ģimenē!

Starptautiskie pārvadājumiStarptautiskie pārvadājumiStarptautiskie pārvadājumi