Interneta un sīkdatņu politika Lasīt vairāk
Iestatiet reģionu: Latvia

Ātrākie un drošākie kravu pārvadājumi

Kravu pārvadājumi ar autotransportu ir viens no populārākajiem kravu pārvadāšanas veidiem Latvijas teritorijā vairāku iemeslu dēļ. Pirmkārt, kravu pārvadāšana pa autoceļiem ir ekonomiska, tā ļauj kontrolēt kravu visa brauciena laikā, kā arī auto kravu pārvadājumi paredz maršrutu elastīgumu un ātras piegādes, it sevišķi, ja tie ir vietējie kravu pārvadājumi Latvijā.

Mūsu mūsdienīgais autoparks un termināļi, kā arī profesionālie šoferi nodrošinās laicīgus Jūsu kravu pārvadājumus Latvijā. Citi dara, ko spēj, bet mēs darām to, ko vēlaties Jūs!

 

 

 

 

kravu pārvadājumi pa latviju

Ātri un uzticami kravas pārvadājumi Latvijā

kravas pārvadājumi

Elastīgi piegāžu grafiki un tiešsaistes izsekošana

pārvadājumi pa latviju

Plašs un moderns autoparks

kravu pārvadājumi Latvijā

Specializētu un bīstamu kravu pārvadājumi Latvijā

 

 

Kravu pārvadājumi pa Latviju – ātri, droši un elastīgi

HRX klientiem tiek nodrošināti kravu pārvadājumi pa Latviju tajā pašā dienā, tādējādi ļaujot izmantot priekšrocības, ko sniedz ātrākie vietējie kravas pārvadājumi. Mūsu plašais autoparks ļauj mums ātri un droši veikt gandrīz visu izmēru kravu pārvadājumus.

Papildus standarta preču pārvadājumiem mūsu pakalpojumu klāstā ir arī bīstamo kravu pārvadājumi ar autotransportu un kontrolētas temperatūras kravu pārvadājumi pa Latviju. Izvēloties HRX pakalpojumus, Jums vienmēr būs pieejams loģistikas procesa pārskats, ko nodrošina mūsu tiešsaistes izsekošanas sistēma. Ja vēlēsieties veikt vērtīgu preču pārvadājumus, mēs varam piedāvāt arī pārvadājumu apdrošināšanu, lai izslēgtu visus iespējamos riskus. HRX kravas automašīnas dienas laikā veic vairākas iekraušanas un izkraušanas, ļaujot mums būt elastīgiem un nodrošināt Jūsu pasūtījumu izpildi.

Auto kravu pārvadājumi Latvijā – populārākie maršruti

Kravu pārvadāšana tiek veikta visā Latvijas teritorijā katru darba dienu, taču mūsu populārākie maršruti kravu piegādē ir:

  • Kravu pārvadāšana Rīgā un Rīgas rajonā
  • Kravu pārvadāšana Rīga – Daugavpils – Rīga
  • Kravu pārvadāšana Rīga – Liepāja – Rīga
  • Kravu pārvadāšana Rīga – Ventspils – Rī
  • Kravu pārvadāšana Rīga – Valmiera – Rīga
  • Kravu pārvadāšana Rīga – Jelgava – Rīga

Taču HRX piedāvā kravu pārvadājumus arī uz citām Latvijas pilsētām! Ja vēlaties vairāk uzzināt par mūsu piedāvātajiem kravu pārvadājumu maršrutiem, sazinieties ar HRX pārstāvjiem!

Kravu pārvadāšana ar autotransportu – vērtīgākās priekšrocības

Kravu pārvadāšana ar kravas autotransportu ir ļoti ērts un funkcionāls kravas piegādes veids, kam ir šādas galvenās priekšrocības:

• kravu pārvadāšana un piegāde “no durvīm līdz durvīm”;
• elastība, pateicoties kurai ir iespējams mainīt maršrutu, kad automašīna ir ceļā, ja rodas tāda nepieciešamība;
• plašas iespējas izveidot optimālākos maršrutus;
• kravu pārvadāšana un piegāde praktiski uz jebkuru vietu;
• daudzfunkcionalitāte un spēja pārvadāt dažāda izmēra kravas atbilstoši Jūsu uzņēmuma vajadzībām.

Viens no svarīgākajiem iemesliem, kāpēc vairums uzņēmumu izvēlas tādus pakalpojumus kā kravas pārvadājumi Latvijā ar autotransportu, ir optimāli risinājumi izmaksu ziņā. Auto kravu pārvadājumi ir sava veida “zelta vidusceļš” visu piegādes veidu vidū to optimālās cenas un piegādes laika attiecības dēļ.

Kravu pārvadāšana pa autoceļiem ir populārs piegāžu risinājums ne tikai vienas valsts ievaros, bet arī uz ārvalstīm. HRX pakalpojumu piedāvājumu klāstā ir arī starptautiskie kravu pārvadājumi, ja Jūsu uzņēmumam nepieciešana ātra un droša kravas pārvadāšana no un starp Lietuvu, Igauniju, Somiju, Zviedriju vai Poliju.

Kravu pārvadājumi ērtos un izdevīgos termiņos

Kravu pārvadājumi, ko piedāvā mūsu uzņēmums HRX, tiek īstenoti ātros termiņos, taču termiņi ir atkarīgi arī no attāluma. Jo mazāks ir attālums līdz kravas piegādes vietai, jo ātrāk un izdevīgāk to varēsim piegādāt, arī tās pašas dienas ietvaros. Tāpēc, lai vairāk uzzinātu par cenām un piegādes termiņiem, aicinām sazināties ar mūsu uzņēmuma pārstāvjiem!

Kāpēc izvēlēties HRX kravas pārvadājumus Latvijā?

1.    Pārliecība par savu kravu – lai arī uz kādu galamērķi nepieciešami kravu pārvadājumi Latvijā, Jūs varat būt pārliecināti par savas kravas drošību, jo HRX strādā profesionāli un kompetenti darbinieki ar ilggadēju darba pieredzi.

2.    Pielāgošanās Jūsu uzņēmuma vajadzībām – ja nepieciešami kāda cita veida kravas piedāvājumi Latvijā, piemēram, kontrolētas temperatūras vai bīstamo kravu pārvadājumi ar autotransportu, vai noliktavas un muitas pakalpojumi, tad piedāvāsim Jūsu uzņēmumam atbilstošākos risinājumus.

3.    Izdevīgas kravu pārvadājumu cenas – cenšamies piedāvāt mūsu klientiem vislabākos vietējo un starptautisko pārvadājumu nosacījumus un kravu pārvadājumu cenas. Lai uzzinātu vairāk, aicinām sazināties ar HRX speciālistiem, lai saņemtu cenas piedāvājumu.

Ja Jums rodas kādi jautājumi attiecībā uz piegādes procesu, Jūs vienmēr varat vērsties pie mūsu loģistikas ekspertiem, kuri būs gatavi atbildēt uz jautājumiem un sniegt ieteikumus!

HRX autoparks kravu pārvadājumiem Latvijā.

Biežāk uzdotie jautājumi par kravu pārvadājumiem Latvijā

1. Ko nozīmē vietējie auto kravu pārvadājumi?

Vietējie auto kravu pārvadājumi tiek veikti, ja Jums ir nepieciešams pārvadāt preces vai cita veida kravu no vienas vietas uz citu tajā pašā valstī ar autotransportu.

2. Vai HRX pakalpojumu klāstā ir kravu pārvadāšana arī ārpus Latvijas?

Jā, HRX veic kravu pārvadājumus arī starptautiski jau vairāk nekā 30 gadus, kas ir sniedzis mums bagātīgu pieredzi un ļauj piedāvāt labāko iespējamo risinājumu ne tikai vietējos, bet arī starptautiskajos kravu pārvadājumos.

3. Kur iespējams iegūt plašāku informāciju par HRX kravu pārvadājumiem?

Ja vēlaties iegūt plašāku informāciju, Jūs varat iepazīties ar mūsu pakalpojumu noteikumiem un klientu portāla informatīvo materiālu. Tāpat ir pieejama papildu informācija par Ziemeļvalstu Kravu ekspeditoru asociācijas Vispārīgajiem noteikumiem un CMR konvenciju, kas attiecas uz loģistikas nozari.

4. Kā pasūtīt Latvijas teritorijā veicamu kravu pārvadāšanu?

Ja jums nepieciešami kravu pārvadājumi pa Latviju, tos ļoti ērti un vienkārši varat pasūtīt HRX tiešsaistes portālā. Tomēr, ja Jums radīsies kādi jautājumi, mūsu uzticamā un pieredzējusī pārdošanas un atbalsta komanda vienmēr būs gatava palīdzēt.

5. Kādi ir populārākie HRX kravu pārvadājumi Latvijā - maršruti?

HRX populārāko virzienu sarakstā ir kravu pārvadājumi Latvijā - Rīgā un tās rajonā, kā arī uz visām pilsētām Latvijā: Rīga – Daugavpils – Rīga, Rīga – Liepāja – Rīga, Rīga – Jelgava – Rīga un citi maršruti. Kravu pārvadājumi Latvijā tiek veikti katru dienu tās pašas dienas laikā.