Interneta un sīkdatņu politika Lasīt vairāk
Iestatiet reģionu: Latvia

NO 1991

HRX stāsts sākās 1991. gadā, kad pirmā un vienīgā kravas automašīna devās no Helsinkiem, Somijā uz Tallinas ostu Igaunijā. Kopš tā laika ģimenes uzņēmums ir izaudzis un paplašinājies, taču joprojām strādājam ar tām pašām vērtībām un mērķiem kādus uzstādījām pašā sākumā. Mūsu mērķis ir būt labākajam loģistikas partnerim, lai nodrošinātu mūsu klientu panākumus.

LĪDZ 2021

HRX ir izaudzis un darbojusies 6 valstīs, kur mūsu termināļus apkalpo mūsu pašu personāls. Mūsu atrašanās vietas Helsinkos, Stokholmā, Tallinā, Rīgā, Viļņā un Varšavā ir stratēģiski izvietotas optimālai ikdienas darbības nodrošināšanai.
SKATIES MŪSU VIDEO UN REDZI MŪS DARBĪBĀ

SKATIES MŪSU VIDEO UN REDZI MŪS DARBĪBĀ

TRANSPORTS KURŠ GATAVS PAKALPOT
270

TRANSPORTS KURŠ GATAVS PAKALPOT

Ar modernu un augošu vairāk nekā 270 transportlīdzekļu parku un personisku klātbūtni katrā no mūsu tirgiem, mēs paliekam uzticīgi mūsu vērtībām. Varam nodrošināt ekspress pārvadājumus, jo visi procesi ir pilnā mūsu kontrolē. Mūsu termināļu platība ir 12 000 m 2 kuros darbs tiek organizēts atbilstoši mūsu klientu vajadzībām.
CILVĒKI IR HRX VĒRTĪBA

CILVĒKI IR HRX VĒRTĪBA

Auto parks un termināļi ir svarīgi, bet galu galā galvenā vērtība ir mūsu personāls, tas viņi rada pievienoto vērtību. HRX 250 strādājošie profesionāļi ir neatņemama mūsu sastāvdaļa un tā ir mūsu atšķirība no citiem.

KVALITĀTEI IR NOZĪME

Mēs lepojamies ar mūsu kvalitātes un vides aizsardzības sistēmām – tās vada mūsu rīcību. Mums ir kvalitātes sertifikāts ISO14001 un vides aizsardzības sertifikāts ISO9001, kurus katru gadu pārbauda Kiwa Inspecta.

 

Mēs esam integrējuši kvalitātes kontroli katram mūsu pakalpojumu ķēdes posmam. Mēs pārraugām un attīstām katru mūsu darbību, lai spētu uzturēt un uzlabot mūsu servisa līmeni. Izmantojot mūsu kvalitātes vadības sistēmu, mēs spējam nodrošināt labāko pakalpojumu tirgū.

ATBALSTS JŪSU UZŅĒMUMAM

ĀTRUMS
ĀTRUMS

Daudzi sola. Tikai daži piegādā.

ELASTĪBA
ELASTĪBA

Mums kā elastīgam un uzticamam biznesa partnerim ir jātur savi solījumi.

UZTICAMĪBA
UZTICAMĪBA

Mēs HRX lepojamies ar savām vērtībām.

VIEGLI
VIEGLI

Ātrums nav tikai piegādāt laikā, tas ir risinājums šķēršļiem un sarežģītiem gadījumiem.

p