Interneta un sīkdatņu politika Lasīt vairāk
Iestatiet reģionu: Latvia

Ātra piegāde paku sūtīšanai pieejama visā Eiropas Savienībā.

HRX piedāvā ātras pakalpojuma piegādes iespējas, tostarp paku skapjos, paņemšanas punktos un kurjera piegādes Eiropas Savienībā.

Mūsu piegādes laiks no brīža, kad mēs saņemam paketi no jūsu noliktavas līdz tās galamērķim, parasti ir 2-5 darba dienas. Sūtījumiem Eiropas Savienībā mēs pieņemam pakas ar maksimālajiem izmēriem 38 x 39 x 64 cm un maksimālo svaru līdz 30 kg uz paku skapjiem un paņemšanas punktiem. Kā alternatīvu, ja jūs izvēlaties piegādi ar kurjeru, maksimālās atļautās paciņas izmēri ir 60 x 60 x 120 cm ar tādu pašu maksimālo svaru līdz 30 kg.

Lai uzlabotu ērtības, mēs piedāvājam iespēju izvēlēties piegādes punktu tuvumā saņēmējam, nodrošinot vienkāršu sūtījuma saņemšanu. Mūsu paku skapji, kas ir atvērti 24/7, un paciņu saņemšanas punkti ir stratēģiski izvietoti populāros pārdošanas punktos un veikalos ar ērtām darba laikiem, pat svētku dienās. Saņēmēji tiek nekavējoties informēti ar SMS un e-pastu, kad viņu sūtījums ir piegādāts paku skapī vai paku saņemšanas punktā un gatavs paņemšanai.

 

Kāpēc izvēlēties HRX pakalpojumus paku piegādei?

– Ātra un uzticama sūtījumu paņemšana katru darba dienu, ar 2-5 darba dienu piegādi uz paku skapjiem un paku paņemšanas punktiem.

– Mūsu lietotājam draudzīgā HRX pasūtīšanas portāls vienkāršo procesu, ļaujot jums veikt pasūtījumu no jebkuras vietas un ērti izdrukāt piegādes marķējuma uzlīmi pašā paņemšanas vietā.

– Nevainojama pasūtīšanas integrācija ar jūsu IT sistēmu, ar pieejamajiem spraudņiem populārākajām tiešsaistes veikalu platformām, piemēram, WooCommerce, Shopify, Prestashop, Opencard un Magento.

– Esiet informēts ar mūsu tiešsaistes sekotāja funkciju, kas ļauj jums reālā laikā sekot līdzi piegādes statusam.