Interneta un sīkdatņu politika Lasīt vairāk
Iestatiet reģionu: Latvia

Ātras paku piegādes Jūsu biznesam.

HRX veic Paku piegādes uz paku termināliem (Parcel machines), Paku saņemšanas punktiem (Pickup  points) un piegādes ar kurjeru Somijā, Zviedrijā, Igaunijā, Latvijā, Lietuvā un Polijā. Piegādes nodrošinām uz vairāk kā 1700 vietām Somijā, 2000 vietām Zviedrijā, 287 vietām Igaunijā, 298 vietām Latvijā, 350 vietām Lietuvā un 17 000 vietām Polijā.

Piegādes laiks no pakas paņemšanas Jūsu noliktavā līdz pakas saņemšanas vietai 1-3 darba dienas. Pakas maksimālie izmēri ir 38 x 39 x 64 cm un max svars pakai līdz 20 kg (Zviedrijā) un 30 kg (Somijā, Igaunijā, Latvijā, Lietuvā un Polijā) vai piegādes ar kurjeru Pakas maksimālie izmēri ir 60 x 60 x 120 cm un max svars pakai līdz 30 kg (Somijā, Igaunijā, Latvijā, Lietuvā un Polijā)

Iespēja izvēlēties piegādes punktu saņēmēja tuvumā, lai ērti saņemtu sūtījumu. Paku termināli (strādā 24/7) un Paku saņemšanas punkti izvietoti populārās tirdzniecības vietās un veikalos ar ērtu darba laiku (ieskaitot brīvdienas). Saņēmējs tiks informēts nosūtot SMS un e-pastu par sūtījumu, kad tas tiks piegādāts uz Paku termināli vai Paku saņemšanas punktu un sūtījums ir gatavs paņemšanai.

Kāpēc izvēlēties HRX paku sūtījumu pakalpojumus?

·         Ātra un uzticama sūtījumu paņemšana un piegāde uz Paku termināliem un Paku saņemšanas punktiem katru darba dienu 1-3 darba dienu laikā

·         Ērts HRX pasūtījumu portāls, kas nodrošina vienuviet viegli veikt pasūtījumu uz visām valstīm un izdrukāt sūtījuma uzlīmi

·         Iespēja integrēt pasūtījumu veikšanu Jūsu IT sistēmā

          Plugini Jūsu webshop platformām: WooCommerce, Shopify, Prestashop, Opencard, Magento

·         Seko on-line režīmā sūtījuma piegādes statusu (track&trace)