Interneta un sīkdatņu politika Lasīt vairāk
Iestatiet reģionu: Latvia

Finland

English Suomi

Estonia

English Estonian

Latvia

English Latvian

Lithuania

English Lithuanian

Poland

English Polish

Sweden

English Svenska

Kravu ekspedīcija

Kravu ekspedīcija ir pakalpojumu komplekss kravu pārvadāšanas nodrošināšanai, kas ietver arī dokumentācijas noformēšanu un kravas transportēšanas procesa nepārtrauktu uzraudzību. Ekspedīcijas pakalpojumi paredz uzņēmumu kravu komercpārvadājumu organizēšanu. Ekspeditors ir atbildīgs par kravu līdz tā sasniedz savu galamērķi.

 

 

 

 

 

muitas pakalpojumi

Dokumentācijas noformēšana

kravu ekspedīcija

Profesionāla kravu ekspedīcija

ekspedīcijas pakalpojumi

Piegādes ātrums un drošība

preču imports

Muitas pakalpojumi importam un eksportam

 

 

HRX kravu ekspedīcijas pakalpojumi

HRX pakalpojumu klāstā ir profesionāla kravu ekspedīcija – apvienojot mūsu pamatpakalpojumus ar mūsu partneru tīkliem arī gaisa un jūras kravu pārvadājumi sasniedz savu galamērķi Jums nepieciešamajā laikā. Ekspedīcijas pakalpojumi ir pieprasīts pakalpojumu veids preču transportēšanā, jo rūpes par kravu pārvadājumu organizēšanu uzņemas profesionāļi, kas klientam ir daudz izdevīgāk laika un naudas resursu ziņā.

Ekspedīcijas pakalpojumi ietver:

• attiecīgo pavaddokumentu noformēšanu;
• labākā maršruta izstrādi kravu fiziskai transportēšanai;
• kravu iekraušanas un izkraušanas no transportlīdzekļa kontroli;
• kravas drošu nogādāšanu “no durvīm līdz durvīm”;
• līdzdalību nepieciešamo muitas procedūru veikšanā robežas šķērsošanas punktos;
• pastāvīgu kravas stāvokļa un pārvadāšanas apstākļu uzraudzību visa maršruta laikā;
• savlaicīgu klienta informēšanu par pārvadājamās kravas atrašanās vietu;
• visu jautājumu risināšanu, kas rodas kravas transportēšanas laikā no saņemšanas brīža līdz piegādei galamērķī un citus uzdevumus.

HRX kravu ekspedīcija – Jūsu kravas droša nogādāšana līdz saņēmējam

Ekspedīcijas pakalpojumi – nav kravas apsardze vai autotransporta pārvadājumu apdrošināšana. Kravas ekspedīcijas galvenais mērķis ir ātra kravas piegāde un tās droša nogādāšana līdz saņēmējam. Droša kravas transportēšana paredz gan pareizu preču iepakošanu, gan to izvietošanu furgonos vai piekabēs, nodrošinot attiecīgajam kravas veidam atbilstošākos uzglabāšanas apstākļus tās transportēšanas laikā.

Pareiza kravu pārvadājumu organizēšana uzticamā kravas pārvadātāju uzņēmumā sākas ar preču sagatavošanu transportēšanai. Arī atbilstoša transportlīdzekļa izvēle (tā kravnesība, izmērs, apstākļi kravu uzglabāšanai) lielā mērā ietekmē piegādes ātrumu un drošību. HRX pakalpojumu klāstā ir pareizi organizēti pārvadājumu pakalpojumi, lai Jūs varētu būt pārliecināts par savas kravas drošu piegādi līdz galapunktam.

Muitas pakalpojumi

Muitas pakalpojumi ir sarežģīta darbības joma, kas paredz daudzas nianses, tāpēc ir jāizvēlas uzticamas un gadu laikā pārbaudītas pārvadājumu firmas, kas nodrošina muitas noformēšanas pakalpojumus. Pateicoties šāda veida pakalpojumam un integrētai pieejai, tiek īstenots veiksmīgs dažādu kategoriju preču imports un eksports.

HRX pakalpojumu klāstā – profesionāli muitas pakalpojumi preču importēšanai un eksportēšanai. Mēs palīdzēsim nokārtot visas muitas formalitātes, lai Jūsu pasūtījumi sasniegtu savu galamērķi paredzētajā laikā un vietā.

• Muitas deklarācijas aizpildīšana.
• Kravu izlaišana brīvā apgrozījumā Latvijā (preču imports).
• Kravu izlaišana brīvā apgrozījumā, nogādājot preces saņēmējam citā ES dalībvalstī (42. procedūra).
• Elektroniskās TIR un T1 deklarācijas noformēšana.
• Eksporta procedūru noformēšana.

Jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar mūsu speciālistiem, kuri sīkāk paskaidros par muitas pakalpojumu sniegšanu, kā arī par citiem HRX piedāvātajiem pakalpojumiem: kravu pārvadājumi, transporta pakalpojumi, starptautiskie kravu pārvadājumi un noliktavas pakalpojumi. Piedāvāsim Jums individuālus risinājumus muitas formalitāšu nokārtošanā. 

 

kravu ekspedīcija un pārvadājumi ar kuģiMuitas pakalpojumu sniedzēji izskata dokumentus

 

 

Biežāk uzdotie jautājumi par ekspedīcijas un muitas pakalpojumiem

1. Kas ir kravu ekspedīcija?
Kravu ekspedīcija jeb ekspedīcijas pakalpojumi ietver plašu uzdevumu klāstu. Ekspeditors nodrošina klientam pilnu kravas piegādes servisu “no durvīm līdz durvīm”. Kravu ekspedīcija ietver gan preču piegādi ar sauszemes, jūras, gaisa transportu, gan kravas uzraudzību un drošu nogādāšanu līdz saņēmējam. Ekspeditors arī informē klientu par kravas atrašanās vietu un to stāvokli.

2. Kāpēc vajadzīga kravas ekspedīcija?
Ekspedīcijas pakalpojumu viens no svarīgākajiem mērķiem ir nodrošināt klienta kravas ātru un drošu piegādi “no durvīm līdz durvīm”, ievērojot visus ekspedīcijas līgumā norādītos noteikumus un kārtojot visas nepieciešamās formalitātes, un risināt jautājumus, kas rodas kravas transportēšanas laikā.

3. Kas ir muitas pakalpojumi?
Muitas pakalpojumi ietver dažādu pasākumu kompleksu, lai tiktu īstenots veiksmīgs preču imports un eksports. Viens no svarīgākajiem muitas pakalpojumu uzdevumiem ir ātri un kvalitatīvi noformēt importa, eksporta un tranzīta muitas dokumentus, kā arī pārstāvēt klientu muitas iestādēs. Tā kā šī ir diezgan sarežģīta darbības joma, ieteicams izvēlēties profesionālas un uzticamas pārvadājumu firmas, piemēram, HRX kravu pārvadātāju, lai pārvadājumu pakalpojumi tiktu īstenoti ar visaugstāko precizitāti un kvalitāti.