Interneta un sīkdatņu politika Lasīt vairāk
Iestatiet reģionu: Latvia

Finland

English Suomi

Estonia

English Estonian

Latvia

English Latvian

Lithuania

English Lithuanian

Poland

English Polish

Sweden

English Svenska

Loģistika Jūsu uzņēmuma vajadzībām

Loģistika un loģistikas pakalpojumi paredz ļoti plašu uzdevumu kopumu, kuri tiek veikti, lai organizētu kravu pārvadāšanu, iekraušanas un izkraušanas operācijas, noformētu dokumentus, izstrādātu optimālāko maršrutu, noteiktu nepieciešamā transporta veidu kravu transportēšanai, kā arī sniegtu konsultācijas un atbalstu klientiem. Šāda veida pakalpojumus sniedz profesionāli loģistikas uzņēmumi.

Mēs, uzticams loģistikas uzņēmums HRX, piedāvājam klientiem pielāgotus risinājumus, nodrošinot labāko kvalitāti loģistikas pakalpojumu tirgū. Izvēlieties HRX pakalpojumus!

Kvalitatīva transporta loģistika – mūsu prioritāte

Transporta loģistika ir mūsu uzņēmuma galvenais darbības virziens, tāpēc mēs tiecamies piedāvāt saviem klientiem viskvalitatīvākos pakalpojumus. Mūsu pašu modernie termināli un pieredzējušie darbinieki Baltijas valstīs, Polijā, Zviedrijā un Somijā sniedz iespēju, resursus un zināšanas, lai Jūsu starptautiskās un vietējās kravu piegādes notiktu atbilstoši plānotajam grafikam. Mūsu globālais loģistikas tīkls ietver uzticamus partnerus sauszemes, gaisa un jūras kravu pārvadājumu organizēšanā.

Dokumenti lejuplādei

ĀTRĀKĀS PIEGĀDES

Labākie loģistikas pakalpojumi tirgū
270

MODERNS AUTOTRANSPORTS

Mūsu īpašumā ir vairāk nekā 270 transportlīdzekļu, kuri atbilst visām prasībām
6

VALSTIS

Loģistikas uzņēmums HRX darbojas 6 valstīs ar partneru tīklu, kas aptver visu pasauli
100%

KVALITĀTE

Mūsu darbības pamatprincips ir nodrošināt izcilu servisu

Kontrolētas temperatūras un bīstamo kravu pārvadājumi

Bīstamo kravu pārvadājumi ar autotransportu starptautiskajos un iekšzemes maršrutos tiek piegādāti tādā pašā grafikā kā visi pārējie sūtījumi. Kontrolētas temperatūras sūtījumus piegādājam saskaņā ar ikdienas HRX grafikiem.
ADR krava ir tāda krava, kurai ir raksturīgas bīstamas īpašības un kas var kaitēt cilvēkiem, videi vai īpašumam. Nepareizi uzglabājot vai transportējot, ADR krava var būt bīstama cilvēku veselībai, izraisīt ugunsgrēku vai eksploziju un kaitēt apkārtējai videi. Taču bīstamo kravu pārvadājumi ir diezgan izplatīts pakalpojums, jo uzņēmumiem bieži vien ir nepieciešams pārvadāt bīstamās vielas no viena punkta uz otru. Bīstamo kravu pārvadājumi ar autotransportu ir jāuztic profesionāļiem, tāpēc sazinieties ar HRX speciālistiem jau šodien!
Veikt pasūtījumu

 

Kas ir transporta loģistika?

Transporta loģistika ir preču transportēšana pa optimālāko maršrutu noteiktā laika posmā ar pēc iespējas minimālām izmaksām. Tieši transporta loģistika ir viens no svarīgākajiem faktoriem, kas veido pakalpojuma vai produkta galīgo cenu.

 

Transporta loģistika – pakalpojuma būtība

Loģistikas pakalpojumi kravu pārvadājumu jomā ir viens no izplatītākajiem loģistikas veidiem, kas ietver trīs galvenos virzienus:

1.Kravas sagatavošana un kravas piegāžu organizācija no viena punkta uz otru.

2.Pilnīga kontrole pār transportēšanas procesu un visām darbībām, kas notiek transportēšanas laikā.

3.Tirgus analīze, lai noteiktu optimālāko piegādes maršrutu, piedāvājot katram uzņēmumam pielāgotus risinājumus.

 

Transporta loģistika ir nepieciešama vairāku specifisku uzdevumu risināšanai kā, piemēram:

1. Atbilstošākā transporta veida vai veidu izvēle kravu pārvadāšanas īstenošanai;

2.Kravu pārvadāšanas, uzglabāšanas procesa plānošana;

3.Racionāla piegādes maršruta noteikšana un aprēķināšana.

Profesionāli transporta loģistikas pakalpojumi ļauj sasniegt maksimālu izdevīgumu naudas resursu ziņā, transportējot kravas. Loģistikas uzņēmumi izstrādā dažādas shēmas ikviena kravas veida transportēšanai. Piemēram, ļoti efektīvs veids, kā samazināt kravas pārvadāšanas izmaksas, ir salikto kravu pārvadājumi.

 

Loģistikas risinājumi un noliktavu pakalpojumi

Noliktavu pakalpojumi ir viens no loģistikas risinājumiem. Noliktavu loģistika paredz preču apstrādi – to pieņemšanu, izvietošanu un uzglabāšanu. Šo darbību rezultāts ir efektīva materiālo un darba resursu izmantošana. Mūsu uzņēmums HRX pakalpojumu klāstā ir profesionāli Noliktavas pakalpojumi Jūsu preču vienkāršai un drošai uzglabāšanai.