Interneta un sīkdatņu politika Lasīt vairāk
Iestatiet reģionu: Latvia

Finland

English Suomi

Estonia

English Estonian

Latvia

English Latvian

Lithuania

English Lithuanian

Poland

English Polish

Sweden

English Svenska

Ir zināms, ka transporta darbības rada ievērojamas vides emisijas. Mēs, HRX Grupa, pastāvīgi pētām veidus, kā samazināt ietekmi uz vidi un uzlabot mūsu ilgtermiņa ilgtspējību. Šo centienu ietvaros mēs esam izvirzījuši mērķi līdz 2035. gadam sasniegt oglekļa neitrālas darbības.

Efektīva maršruta plānošana: efektīvai maršruta plānošanai ir izšķiroša nozīme emisiju un degvielas patēriņa samazināšanā. HRX Grupa izmanto progresīvas tehnoloģijas, piemēram, GPS izsekošanas un maršruta optimizācijas programmatūru, lai plānotu visefektīvākos piegādes maršrutus

HRX Driver’s Academy: apmācām mūsu esošos darbiniekus un piesaistīsim jaunus, lai viņi apgūtu ekoloģisku braukšanu un paplašinātu savu autovadītāju kvalifikāciju.

Veicināt energoefektivitāti: energoefektīvas apgaismojuma un apkures sistēmas noliktavās un birojos, kā arī mudinām darbiniekus izslēgt apgaismojumu un aprīkojumu, kad tie netiek izmantoti.

Pārstrāde un atkritumu samazināšana: īstenota esošo atkritumu pārstrāde un atkritumu samazināšana, lai samazinātu mūsu darbībā radīto atkritumu daudzumu.

Zaļā enerģija: mēs uzstādām saules paneļu sistēmas savos termināļos un izmantojam zaļo elektroenerģiju (vēja, saules) atsevišķos tirgos, kur tāda ir pieejama.

Personīgās automašīnas: Visas jaunās personīgās automašīnas, kuras mēs pērkam uzņēmuma lietošanai, ir BEV, PHEV vai darbojas ar biogāzi

Komercautoparks: Mēs izmantojam HVO (atjaunojamo dīzeļdegvielu) savā autoparkā. Visa mūsu flote Somijā strādā ar HVO, 2023. gada rudenī mūsu darbība Zviedrijā 100% pāries uz HVO. Baltijā izmantojam HVO ar atsevišķām auto vienībām, atkarībā no pieejamības.

 

HRX Grupas galvenie Ilgtspējības mērķi – samazināt ietekmi uz vidi, uzlabot efektivitāti un uzlabot mūsu reputāciju un zīmola tēlu.