Interneta un sīkdatņu politika Lasīt vairāk
Iestatiet reģionu: Latvia

HRX transporta pakalpojumi

Transporta pakalpojumi – pārvadājumi – mūsdienu pasaulē ir kļuvuši par neatņemamu uzņēmējdarbības sastāvdaļu. Jēdziens “transporta pakalpojumi” ietver plašu uzdevumu kopumu, taču visbiežāk tas tiek attiecināts uz visa veida kravu pārvadājumiem, arī specializēto kravu pārvadājumiem, kā arī visa veida darbībām, kas palīdz transportēt kravu. Viens no populārākajiem transporta pakalpojumu veidiem ir autotransporta kravu pārvadājumi, ko nodrošina uzticamais pārvadātājs HRX.

 

 

 

 

Ātri un uzticami transporta pārvadājumi

Nākamās dienas piegādes un tiešsaistes izsekošana

Plašs un moderns autoparks

Specializētie transporta pārvadājumi

 

 

Ko ietver transporta pakalpojumi?

Transporta pakalpojumi ietver vairākas darbības, kas paredzētas drošai un ātrai kravu piegādei, kā arī kravas sagatavošanai pirms transportēšanas. Transporta pakalpojumu galvenie darbības virzieni:

 • kravu transportēšana;
 • kravas izkraušana, iekraušana, pārkraušana un citas iekraušanas un izkraušanas darbības;
 • preču uzglabāšana;
 • ekspedīcijas pakalpojumi;
 • transportlīdzekļa nogādāšana uz preču iekraušanas vietu;
 • visas papildu operācijas, kas nepieciešamas preču pārvadāšanai.

Uzņēmuma HRX pakalpojumu klāstā – droši un uzticami kravu pārvadājumi ar autotransportu pa Latviju un starptautiskie pārvadājumi pa Eiropu. HRX grupā ir uzņēmumi un termināli sešās valstīs: Latvija, Igaunija, Lietuva, Polija, Somija, Zviedrija. Tāpat mūsu pakalpojumu klāstā ir arī noliktavas pakalpojumi un ekspedīcijas pakalpojumi.

Transporta pārvadājumi – izdevīgs kravu piegādes veids

Transporta pārvadājumi pa autoceļiem ir pakalpojums, ko izvēlas, ja nepieciešami vietējie vai starptautiskie autopārvadājumi. Ja uzņēmumam jāpiegādā kompakta vai vidēja izmēra kravas, pakas vai cita veida sūtījumi, tad kravu transporta pārvadājumi būs pareizā izvēle, it sevišķi, ja nepieciešamas operatīvas vai pat nākamās dienas piegādes. Jūs varat izmantot kravas transportu gan Latvijā, gan arī piegādēm uz ārvalstīm. Sazinieties ar HRX speciālistiem, lai uzzinātu, kā varam palīdzēt Jūsu uzņēmumam kravu pārvadāšanas procesu organizēšanā!

Autotransporta kravu pārvadājumi ar HRX

Autotransporta kravu pārvadājumi ir viens no pieprasītākajiem transporta pakalpojumu veidiem. Un tam ir vairāki iemesli. Pirmkārt, sauszemes kravu pārvadājumi, kas tiek veikti ar autotransporta palīdzību, paredz:

 • zemākas izmaksas (salīdzinājumā ar citiem transportēšanas veidiem);
 • drošu preču piegādi no durvīm līdz durvīm;
 • mūsdienīgus transportlīdzekļus, kas spēj nodrošināt kravām nepieciešamos uzglabāšanas apstākļus (piemēram, vajadzīgo temperatūras kontroli).

Otrkārt, auto transporta pārvadājumi paredz arī plašu ģeogrāfisko pieejamību. Izvēloties tādu pakalpojumu kā kravu autopārvadājumi uzņēmumā HRX, klienti iegūst vairākas būtiskas priekšrocības:

 • izdevīgs kravu pārvadājumu cenas piedāvājums, ņemot vērā Jūsu kravas izmēru un svaru;
 • preču un kravu autopārvadājumi pēc iespējas ātrākos termiņos un “no durvīm līdz durvīm”, iespējama arī nākamās dienas piegāde;
 • dažāda apjoma sauszemes kravu pārvadājumi ar autotransportu;
 • kvalificēti autovadītāji;
 • mūsdienīgs autoparks;
 • ērtas kravu izsekošanas iespējas mūsu HRX sistēmā;
 • iespēja sekot kravas kustībai un statusam izmantojot Track & Trace.

Lai saņemtu kravu pārvadājumu cenas piedāvājumu, aicinām sazināties ar HRX speciālistiem, kuri sniegs visas nepieciešamās konsultācijas Jūsu kravu drošai un ātrai transportēšanai uz vajadzīgo galamērķi. 

transporta pakalpojumu maršutu karte pa EiropuHRX moderns autoparks transporta pārvadājumiemHRX uzņēmuma darbinieki sniedz pakalpojumu transporta pakalpojumi

 

 

Biežāk uzdotie jautājumi par transporta pakalpojumiem un pārvadājumiem

1. Kas ir transporta pakalpojumi?
Transporta pakalpojumi ietver visa veida darbības, kas saistītas ar kravas pārvadājumiem. Taču tie paredz ne tikai preču pārvadāšanu, bet arī pasākumu kopumu, kas nepieciešams, lai sagatavotu transportlīdzekli un kravu pirms tās pārvietošanas, piemēram, kravas uzglabāšanu vai transportlīdzekļa nogādāšanu līdz iekraušanas punktam.

2. Kāpēc auto transporta pārvadājumi ir tik pieprasīti?
Autotransporta kravu pārvadājumi ir viens no populārākajiem transporta pakalpojumu veidiem, jo šī veida kravu autopārvadājumi ir izdevīgs, ātrs un drošs veids, kā piegādāt nepieciešamo kravu no durvīm līdz durvīm īsā laika posmā.

3. Kādas ir transporta pārvadājumu cenas?
Kravu pārvadājumu cenas atšķiras dažādos transporta uzņēmumos un tās ietekmē gan kravas izmēri un svars, gan arī attālums līdz izvēlētajam galamērķim, kā arī citi faktori, kas ietekmē kravu pārvadājumu cenas veidošanos. Lai uzzinātu cenu kravas transportēšanai, ir jāsazinās ar pārvadātāja uzņēmumu vai jānosūta cenas pieprasījums.

4. Vai transporta pārvadājumi ir izdevīgs kravas transportēšanas veids?
Kravas transports ir nepieciešams daudziem uzņēmumiem, it sevišķi tiem, kuru darbības nozare ir preču tirdzniecība. Auto transporta pārvadājumi tiek uzskatīti par vienu no cenas ziņā izdevīgākajiem preču transportēšanas veidiem, taču tā cenu ietekmē daudzi faktori kā, piemēram, kravas gabarīti, attālums, kravas veids un citi faktori.

5. Kas ir sauszemes kravu pārvadājumi?
Par sauszemes kravu pārvadājumiem tiek parasti uzskatīti autotransporta kravu pārvadājumi, kas tiek īstenoti pa auto ceļiem. Tas ir viens no lētākajiem un arī ātrākajiem kravu pārvadāšanas veidiem. Vislielākā tā priekšrocība – iespēja piegādāt kravu no durvīm līdz durvīm salīdzinoši īsā laika posmā.

6. Kādus transporta pakalpojumus piedāvā HRX?
Kravu pārvadātāja HRX pakalpojumu klāstā ir ātri un savlaicīgi autopārvadājumi pa Latviju un Eiropu. Tāpat HRX nodrošina ADR bīstamo kravu pārvadājumus un kontrolētas temperatūras kravu pārvadājumus.

7. Uz kādām valstīm HRX piegādā kravas?
Ja nepieciešams kravas transports, Jūsu uzņēmuma vajadzībām piedāvājam ātras un garantētas piegādes pa Latviju un uz/no/starp Poliju, Lietuvu, Igauniju, Somiju, Zviedriju un visu Eiropu. Nodrošinām ērtu HRX sūtījumu izsekošanu sistēmā.