Interneta un sīkdatņu politika Lasīt vairāk
Iestatiet reģionu: Latvia

Kravu pārvadājumi Latvijas teritorijā

Garantējam ātrākos pārvadājumus Latvijā

Mūsu mūsdienīgais autoparks un termināļi, kā arī profesionālie šoferi, nodrošinās laicīgus jūsu kravu pārvadājumus Latvijas teritorijā. Citi dara, ko spēj, bet mēs darām to, ko vēlaties jūs!

HRX klientiem mēs varam piedāvāt vietējās piegādes tajā pašā dienā, tādējādi ļaujot klientiem izbaudīt priekšrocības, ko sniedz ātrākie pārvadājumi Latvijā. Mūsu plašais autoparks ļauj mums ātri un droši veikt gandrīz visu izmēru kravu pārvadājumus.

Papildus standarta preču pārvadājumiem, mēs ar atbilstošu rūpību spējam veikt arī kontrolētas temperatūras, saldētu vai bīstamu preču pārvadājumus. Izvēloties HRX pakalpojumus, jums vienmēr būs pieejams loģistikas procesa pārskats, ko nodrošina mūsu tiešsaistes izsekošanas sistēma. Ja vēlēsieties veikt vērtīgu preču pārvadājumus, mēs jums varam piedāvāt arī pārvadājumu apdrošināšanu, lai izslēgtu visus iespējamos riskus.

Mūsu kravas automašīnas dienas laikā veic vairākas iekraušanas un izkraušanas, ļaujot mums būt elastīgiem un nodrošināt jūsu pasūtījumu izpildi. Ja jums radīsies kādi jautājumi attiecībā uz piegādes procesu, jūs vienmēr varēsiet vērsties pie mūsu loģistikas ekspertiem, kuri būs gatavi atbildēt uz jūsu jautājumiem un sniegt ieteikumus. HRX veic ātrākos starptautiskos pārvadājumus jau vairāk nekā 30 gadus, kas ir sniedzis mums bagātīgu pieredzi un ļauj piedāvāt jums labāko iespējamo risinājumu.

Ja vēlaties iegūt plašāku informāciju, jūs varat iepazīties ar mūsu pakalpojumu noteikumiem un klientu portāla informatīvo materiālu.

Tāpat ir pieejama papildu informācija par Ziemeļvalstu Kravu ekspeditoru asociācijas Vispārīgajiem noteikumiem un CMR konvenciju, kas attiecas uz loģistikas nozari.

Latvijas teritorijā veicamu kravas pārvadājumu pasūtīšana

Latvijas teritorijā veicamu kravas pārvadājumu pasūtīšana mūsu tiešsaistes portālā ir ļoti vienkārša. Tomēr, ja Jums radīsies kādi jautājumi, mūsu uzticamā un pieredzējusī pārdošanas un atbalsta komanda vienmēr būs gatava Jums palīdzēt. Laipni lūgti HRX ģimenē!