Interneta un sīkdatņu politika Lasīt vairāk
Iestatiet reģionu: Latvia

Finland

English Suomi

Estonia

English Estonian

Latvia

English Latvian

Lithuania

English Lithuanian

Poland

English Polish

Sweden

English Svenska
SABIEDRĪBAS AR IEROBEŽOTU ATBILDĪBU “HRX” TĪMEKĻA VIETNES PRIVĀTUMA POLITIKA

 

SIA “HRX” pārliecinās, ka Jūsu informācija ir drošībā. Mēs ievērojam Eiropas Savienības Vispārīgo datu aizsardzības regulu (VDAR) un citus tiesību aktus, kas aizsargā Jūsu informāciju, ko mēs apkopojam, lietojam un glabājam savā uzņēmumā.

 

1.        Privātuma politika

Mūsu privātuma politikā ir atbildes uz galvenajiem jautājumiem par to, kā mēs vācam, lietojam un glabājam informāciju par Jums. Jebkādu jautājumu gadījumā vienmēr esam gatavi palīdzēt, kā aprakstīts turpmāk.

 

Lūdzam rūpīgi izlasīt mūsu privātuma politiku:

Tīmekļa vietnes lietotāju privātuma politika E-pastā sūtīti pieprasījumi un sociālo tīklu privātuma politika

 

2.        Mūsu kontaktinformācija

Ja Jums ir jebkādi jautājumi, komentāri vai sūdzības par to, kā mēs vācam, lietojam un glabājam informāciju par Jums, mēs esam gatavi Jums palīdzēt. Ja Jums ir nepieciešama palīdzība, lūdzam sazināties ar mums pa e-pastu [info@hrx.lv].

 

3.        Manas tiesības

Ja vēlaties veikt kādu no turpmāk minētajiem soļiem, lūdzam sazināties ar mums, kā norādīts 2. punktā. Lūdzam ņemt vērā, ka šīs tiesības ir pakļautas likumos noteiktajiem nosacījumiem un izņēmumiem:

●         pieprasīt izpaust Jūsu informāciju;

●         pieprasīt labot mūsu rīcībā esošo informāciju par Jums;

●         pieprasīt dzēst mūsu rīcībā esošo informāciju par Jums;

●         pieprasīt ierobežot piekļuvi vai dzēst mūsu rīcībā esošo informāciju par Jums;

●         iebilst pret Jūsu informācijas vākšanu, lietošanu un glabāšanu mūsu uzņēmumā;

●         pieprasīt Jūsu datu eksportēšanu vai Jūsu datu nodošanu citam uzņēmumam;

●         iesniegt sūdzību Valsts datu inspekcijā.

 SABIEDRĪBAS AR IEROBEŽOTU ATBILDĪBU “HRX” TĪMEKĻA VIETNES LIETOTĀJU PRIVĀTUMA POLITIKA

 

Pēdējās aktualizēšanas datums: [1.1.2019]

SIA “HRX” pārliecinās, ka Jūsu informācija ir drošībā un atbilst Eiropas Savienības Vispārīgajai datu aizsardzības regulai (VDAR) un citiem tiesību aktiem, kas aizsargā Jūsu informāciju. Lai uzzinātu vairāk, lūdzam rūpīgi izlasīt šo privātuma politiku.

 

1.           Kā man lasīt šo paziņojumu?

Šajā paziņojumā ir atbildes uz galvenajiem jautājumiem par to, kā mēs vācam, lietojam un glabājam informāciju par Jums. Ja Jums ir kādi jautājumi vai jebkura šī paziņojuma daļa ir neskaidra, mēs esam gatavi Jums palīdzēt, kā aprakstīts šī paziņojuma 15. punktā. Lūdzam ņemt vērā, ka “mēs” jebkurā locījumā šajā paziņojumā nozīmē mūsu uzņēmumu, kā aprakstīts šī Paziņojuma 2. punktā.

 

2.          Kurš ir atbildīgs par manas informācijas aizsargāšanu?

Mēs esam: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību “HRX”;

Mūsu Vien.Reg.Nr.: LV40003296797;

Mūsu adrese: Ausekļu iela 9, Ķekava.

 

3.          Kāpēc jūs vācat informāciju par mani?

Mēs administrējam tīmekļa vietni www.hrx.eu/lv (turpmāk – “Tīmekļa vietne”), uzlabojam to un uzturam tās drošību. Pārlūkojot mūsu tīmekļa vietni, Jūs noslēdzat ar mums līgumu, kas Jums dod piekļuvi mūsu saturam un nozīmē, ka Jūs piekrītat mūsu vietnes lietošanas noteikumiem, tostarp, bet ne tikai personas datu aizsardzības un privātuma autortiesību noteikumiem, ko satur šis paziņojums.

 

Mēs vācam, lietojam un glabājam Jūsu informāciju, lai:

●         pārvaldītu, uzlabotu un optimizētu mūsu tīmekļa vietni un lietotāja pieredzi;

●         atbildētu uz pieprasījumiem, ieteikumiem un tehniski palīdzētu tīmekļa vietnes lietotājiem;

●         ievērotu tiesiskās saistības, atrisinātu jebkurus strīdus, kas var rasties ar Jums vai trešajām personām, un īstenotu savas tiesības, kas izriet no jebkura līguma starp Jums un mums vai starp mums un trešajām personām;

●         saprastu pārlūkošanas tendences, novērtētu mūsu auditorijas aktivitātes apjomu un modeļus un saprastu mūsu lietotāju vēlmes;

●         uzlabotu tīmekļa vietnes funkcijas un izskatu, radītu jaunus elementus un funkcijas;

●         aizsargātu mūsu tiesības un īpašumu saistībā ar tīmekļa vietni.

 

4.          Kādu informāciju par mani jūs vācat, lietojat un glabājat?

Kad pārlūkojat tīmekļa vietni, mēs varam izmantot tehnoloģijas (Jūsu pārlūka pieprasījumu analīzi tīmekļa vietnei, sīkdatnes u.c.), kas automātiski vāc:

●         Lietošanas datus: kad ierakstāties tīmekļa vietnē, mēs varam automātiski iegūt konkrētus datus par Jūsu piekļuvi tīmekļa vietnei un tās lietošanu (piem., ienākšanas un iziešanas saišu URL, saturu un lapas, kurās ierakstāties, piekļuves datumus un laiku u.c.);

●         Ierīces datus: Kad ierakstāties tīmekļa vietnē, mēs varam automātiski iegūt informāciju par Jūsu ierīci un interneta savienojumu (piem., IP adreses, izmantotā datora vai mobilās ierīces veidu, operētājsistēmas versiju, ierīces ID, pārlūka veidu, valodu u.c.).

 

Kad izvēlaties izmantot tīmekļa vietnes funkciju (veidlapas), lai iesniegtu mums pieprasījumus vai piedāvātu izveidot līgumu ar Jums, vai kad rakstāt ziņojumu uz kontakta e-pasta adresēm, kas norādītas tīmekļa vietnē, tiks vākti šādi dati:

●         identifikācijas dati (vārds, uzvārds, uzņēmums u.c.);

●         kontaktinformācija (e-pasta adrese u.c.);

●         papildu dati, kas nepieciešami attiecīgajam līguma veidam, ja ierosināt līgumu;

●         jebkuri citi dati, ko izlemjat iesniegt, ko uzskatāt par aktuāliem Jūs pieprasījuma vai piedāvājuma kontekstā.

 

5.          Vai vācat sensitīvu personisko informāciju?

Nē.

 

6.          Vai izmantojat sīkdatnes?

 

Kad pierakstāties tīmekļa vietnē, mēs varam nosūtīt vienu vai vairākas sīkdatnes – mazus teksta failus, kas satur burtu un skaitļu virkni. Mēs varam izmantot gan sesijas sīkdatnes, gan pastāvīgās sīkdatnes. Kad pārlūks ir aizvērts, sesijas sīkdatne pazūd. Pastāvīgā sīkdatne paliek pārlūkā un var tikt izmantota Jūsu pārlūkā, kad turpmāk apmeklēsiet tīmekļa vietni. Pastāvīgās sīkdatnes var noņemt, izmantojot Jūsu tīmekļa pārlūka iestatījumus. Pārskatiet sava tīmekļa pārlūka lietotāja rokasgrāmatu, lai uzzinātu pareizo veidu, kā mainīt sīkdatņu iestatījumus.

 

Sīkdatnes ir tehnisks rīks, kas automātiski vāc pārlūkošanas informāciju, kas norādīta šī paziņojuma 4. punktā. Mēs izmantojam šādu veidu sīkdatnes:

•        Sesijas sīkdatnes. Mēs izmantojam sesijas sīkdatnes, lai Jūs varētu pārlūkot mūsu tīmekļa vietni;

•        Preferenču sīkdatnes. Mēs izmantojam preferenču sīkdatnes, lai atcerētos dažādus iestatījumus (tādus kā lapas valoda);

•        Analītiskās sīkdatnes. Mēs izmantojam analītiskās sīkdatnes, lai redzētu mūsu tīmekļa vietnes apmeklējumu statistiku, tēmas, kas Jūs interesē, un lai sniegtu Jums augstas kvalitātes informāciju, kas Jums ir visaktuālākā.

 

Mūsu izmantoto sīkdatņu saraksts:

Sīkdatnes nosaukums Sīkdatnes mērķis Sīkdatnes izmantošanas termiņš Izmantotie dati
PHPSESSID Lapas atbilstoša funkcionēšana Kamēr lietotājs pārlūko tīmekļa vietni Tiek piešķirts unikāls numurs
ICL_Language Lai iestatītu lapas valodu 1 diena
WMPL Lapas atbilstoša funkcionēšana 1 diena
APISID, 1P_JAR, HSID, NID, SAPISID, SID, SIDCC, SSID Lai uzraudzītu trafiku Līdz 2 gadiem Tiek piešķirts unikāls numurs

 

7.          Kādu informāciju man Jums jāsniedz un kāpēc?

Kā tīmekļa vietnes lietotājam Jums nav jāsniedz mums nekāda informācija. Visa tehniskā informācija tiek automātiski vākta, izmantojot standarta tīmekļa pārlūkošanas tehnoloģijas (Jūsu vietnes pieprasījumu analīze, sīkdatnes u.c.).

Ja vēlaties izmantot tīmekļa vietnes funkcionalitāti (veidlapas), lai iesniegtu mums jautājumus vai piedāvātu līgumu ar Jums, vai ja vēlaties tā darīt, izmantojot tīmekļa vietnes e-pasta adreses, tad Jums jānorāda:

●         identifikācijas dati (vārds, uzvārds, uzņēmums u.c.)

●         kontaktinformācija (e-pasts u.c.)

●         papildu dati, kas nepieciešami attiecīgajam līguma veidam, ja ierosināt līgumu.

 

Jums arī ir iespēja sniegt jebkurus papildu datus, ko uzskatāt par aktuāliem pieprasījumam vai līguma piedāvājumam. Ja nesniedzat konkrētu informāciju, kas mums nepieciešama, lai pienācīgi atbildētu uz Jūsu pieprasījumu, mēs varam lūgt Jums sniegt šo informāciju.

 

8.          Kādu informāciju vācat par mani no citiem avotiem, un no kurienes?

Mēs nevācam nekādus datus par tīmekļa vietnes lietotājiem no citiem avotiem.

 

9.          Kāpēc Jums ir likumīgi atļauts vākt informāciju par mani?

Mēs likumīgi vācam informāciju par Jums, jo:

●         Mums nepieciešama Jūsu informācija, lai mēs varētu nodrošināt Jums piekļuvi tīmekļa vietnei, kas nozīmē, ka mēs izpildām savu līgumu un ļaujam Jums pārlūkot mūsu tīmekļa vietni, kā vēlaties, kā arī lai atbildētu uz Jūsu pieprasījumiem un ierosinājumiem mūsu pakalpojumiem (VDAR 6. panta 1. punkta (b) apakšpunkts);

●         Mums ir nepieciešama Jūsu informācija, lai ievērotu mūsu tiesiskās saistības, atrisinātu jebkurus strīdus, kas var rasties ar Jums vai citām personām, un nodrošinātu savas tiesības, kas izriet no jebkura līguma starp Jums un mums vai starp mums un trešajām personām; (VDAR 6 panta 1. punkta (c) apakšpunkts);

●         Mums nepieciešama Jūsu informācija, lai uzlabotu tīmekļa vietni un lietotāja pieredzi, kā arī lai aizsargātu tīmekļa vietni no neautorizētas piekļuves (VDAR 6. panta 1. punkta (f) apakšpunkts).

 

10.         Vai izmantosiet manus personas datus automātiskai lēmumu pieņemšanai vai manai profilēšanai?

Nē.

 

11.          Kam izpaudīsiet manu personisko informāciju?

Mēs varam izpaust Jūsu personisko informāciju:

•        Jebkuram mūsu uzņēmumu grupas loceklim (mūsu meitasuzņēmumiem, mātesuzņēmumam un visiem tā meitasuzņēmumiem) tādā apjomā, cik saprātīgi nepieciešams kopīgai grupas funkcionēšanai;

•        Pircēja vai cita tiesību pārņēmēja gadījumā, apvienošanās, sadalīšanas, restrukturizācijas, reorganizācijas, likvidācijas vai citas mūsu uzņēmuma aktīvu daļas pārdošanas vai nodošanas gadījumā, darbības turpināšanas vai bankrota, likvidācijas vai jebkura līdzīga procesa gadījumā informācija, kuru esam ieguvuši par Jums, būs daļa no nodotajiem aktīviem;

•        Mūsu apdrošinātājiem un/vai profesionālajiem padomniekiem, ciktāl tas ir saprātīgi nepieciešams, lai iegūtu vai uzturētu apdrošināšanas segumu, pārvaldītu risku, saņemtu profesionālu padomu vai juridisku prasību, izpildei vai aizstāvībai gan tiesas procesos, gan administratīvajos ārpustiesas procesos;

•        Mūsu pakalpojumu sniedzējiem vai izpildītājiem, ciktāl saprātīgi nepieciešams, lai uzturētu, attīstītu un nodrošinātu tīmekļa vietnes piekļuvi.

Mēs arī varam izpaust Jūsu personas datus, ja šāda izpaušana ir nepieciešama, lai izpildītu tiesiskās saistības, nodibinātu, īstenotu vai aizstāvētu tiesiskas prasības gan tiesas procesos, gan administratīvos vai ārpustiesas procesos.

 

12.         Vai mani personas dati tiks nodoti ārpus Eiropas Ekonomikas zonas?

Nē.

 

13.         Cik ilgi glabāsiet manus datus?

Mēs glabājam informāciju par Jūsu pieprasījumiem un piedāvājumiem saskaņā ar Lietuvas galvenā arhīvista noteiktajiem dokumentu glabāšanas termiņiem.

 

Automātiski iegūta tehniskā informācija par lietotāja ierīci(-ēm) un pārlūkošanu tiek glabāta, kā norādīts šīs politikas 6. punktā esošajā tabulā.

 

14.         Kādas ir manas tiesības?

Jums ir šādas tiesības uz personas datu aizsardzību:

 • Pieprasīt piekļuvi par Jums pieejamajai informācijai;
 • Pieprasīt labot Jūsu informāciju;
 • Iebilst pret datu apstrādi mūsu likumīgās interesēs, ja attiecīgie dati tiek apstrādāti tikai mūsu likumīgās interesēs, un šāda apstrāde nesamērīgi ierobežo Jūsu tiesības, brīvību vai likumīgās intereses konkrēto apstākļu kontekstā;
 • Pieprasīt dzēst mūsu rīcībā esošo informāciju par Jums:
  • kad dati tiek apstrādāti tikai mūsu likumīgās interesēs, Jūs iebilstat pret šādu apstrādi, un šāda apstrāde nesamērīgi ierobežo Jūsu tiesības, brīvību un likumīgās intereses konkrēto apstākļu kontekstā, izņemot gadījumus, kad šāda apstrāde ir nepieciešama, lai deklarētu juridiskas prasības vai aizstāvētos pret konkrētām izteiktām juridiskām prasībām;
  • kad Jūsu dati tiek apstrādāti bez likumīga pamatojuma.
 • Pieprasīt ierobežot piekļuvi vai dzēst mūsu rīcībā esošo informāciju par Jums:
  • kad tiek pieprasīta datu kļūdas labošana – uz laiku, kamēr konstatētās kļūdas ir izlabotas;
  • kad esat iebilduši pret datu apstrādi mūsu likumīgās interesēs, kamēr Jūsu iebildums tiek izskatīts un tiek pieņemts lēmums par turpmāku apstrādi;
  • kad mums vairs nav nepieciešami Jūsu personas dati, bet Jums tas ir nepieciešams juridisku prasību izvirzīšanai vai aizstāvībai pret juridiskām prasībām;
  • kad jebkuri dati tiek apstrādāti bez likumīga pamatojuma, un Jūs nevēlaties tos dzēst.
 • Iebilst pret Jūsu informācijas vākšanu, lietošanu un glabāšanu mūsu uzņēmumā;
 • Pieprasīt eksportēt Jūsu datus;
 • Iesniegt sūdzību Valsts datu inspekcijā.

 

Ja vēlaties īstenot savas iepriekšminētās tiesības, lūdzam sazināties ar mūsu datu aizsardzības kontaktpersonu, kā norādīts 15. punktā. Lūdzam ņemt vērā, ka šīs tiesības ir pakļautas likumos noteiktajiem nosacījumiem un izņēmumiem.

 

15.         Kā jūs varat man palīdzēt?

Ja Jums ir jebkādi jautājumi, komentāri vai sūdzības par to, kā mēs vācam, lietojam un glabājam Jūsu informāciju, mēs varam Jums palīdzēt. Ja Jums ir nepieciešama palīdzība, lūdzam sazināties ar mums pa e-pastu [info@hrx.lv].

 

SABIEDRĪBAS AR IEROBEŽOTU ATBILDĪBU “HRX” TĀLRUNI VAI E-PASTU NOSŪTĪTO PIEPRASĪJUMU PRIVĀTUMA POLITIKA

 

Pēdējās aktualizēšanas datums: [1.1.2019]

 

SIA “HRX” pārliecinās, ka Jūsu informācija ir drošībā. Mēs ievērojam Eiropas Savienības Vispārīgo datu aizsardzības regulu (VDAR) un citus tiesību aktus, kas aizsargā Jūsu informāciju, ko mēs apkopojam, lietojam un glabājam savā uzņēmumā.

 

1.        Kā man lasīt šo privātuma politiku?

Šajā privātuma politikā ir atbildes uz galvenajiem jautājumiem par to, kā mēs vācam, lietojam un glabājam informāciju par Jums. Ja Jums ir kādi jautājumi vai jebkura šī paziņojuma daļa ir neskaidra, mēs esam gatavi Jums palīdzēt, kā aprakstīts šīs privātuma politikas 13. punktā. Lūdzam ņemt vērā, ka “mēs” jebkurā locījumā šajā privātuma politikā nozīmē mūsu uzņēmumu, kā aprakstīts šīs privātuma politikas 2. punktā.

 

2.        Kurš ir atbildīgs par manas informācijas aizsargāšanu?

 

Mēs esam: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību “HRX“;

Mūsu uzņēmuma kods: LV40003296797;

Mūsu adrese: Ausekļu iela 9, Ķekava.

 

3.        Kādēļ jūs vācat manu informāciju?

Mēs apstrādājam jautājumus, pieprasījumus un sūdzības, ko saņemam pa e-pastu un sociālo tīklu kontos. Šī iemesla dēļ mums nepieciešams vākt, lietot un glabāt informāciju par Jums.

 

4.        Kādu informāciju par mani jūs vācat, lietojat un glabājat?

●                Jūsu e-pasta adresi;

●                Jūsu sociālā tīkla profila vārdu;

●                pieprasījuma tematu;

●                pieprasījuma datumu;

●                pieprasījuma saturu;

●                pieprasījumam pievienotos failus;

●                Jūsu vārdu un uzvārdu;

●                atbildi uz Jūsu pieprasījumu;

●                citu informāciju, ko izvēlaties iesniegt.

 

Atkarībā no pieprasījuma temata, mēs varam lūgt Jums sniegt papildu informāciju, kas nepieciešama pienācīgai atbildei uz Jūsu pieprasījumu.

 

5.        Kādu informāciju man Jums jāsniedz un kāpēc?

Iesniedzot pieprasījumu uz jebkuru mūsu tīmekļa vietnē sniegto e-pasta adresi, izmantojot tīmekļa vietnes funkcionalitāti vai iesniedzot pieprasījumu sociālajā tīklā, Jums jāsniedz mums savs vārds, uzvārds, e-pasts vai cita kontaktinformācija, pieprasījuma temats un saturs, kā arī jebkura papildu informācija, kas ir aktuāla attiecībā uz pieprasījumu. Pēc pieprasījuma iesniegšanas Jums var lūgt sniegt papildu informāciju par Jums, lai varam pienācīgi atbildēt uz Jūsu pieprasījumu.

 

6.    Kāds ir tiesiskais pamatojums informācijas iegūšanai par mani?

Mēs likumīgi vācam informāciju par Jums, jo:

●         ja esat ar mums sazinājušies par pieprasījumu, sūdzību vai jautājumu, izmantojot tīmekļa vietnes funkcionalitāti, mums ir likumīgs pienākums saglabāt pieprasījumus, jautājumus un sūdzības (VDAR 6. panta 1. punkta (c) apakšpunktā;

●         ja esat ar mums sazinājušies, izmantojot tīmekļa vietnes funkcionalitāti, lai noslēgtu ar mums līgumu, mēs apstrādājam Jūsu datus, lai veiktu nepieciešamās darbības līguma izveidei pēc fiziskās personas pieprasījuma (VDAR 6. panta 1. punkta (b) apakšpunkts).

 

7.        Vai vācat sensitīvu informāciju par mani?

Sensitīva informācija par Jums netiek vākta, un mēs neprasām sniegt šādu informāciju. Ja Jūs mums sniedzat šādu informāciju, mēs pieņemam, ka esat snieguši savu piekrišanu šādas personiskās informācijas apstrādei (VDAR 6. panta 1. punkta (a) apakšpunkts un 9. panta 2. punkta (a) apakšpunkts).

 

8.        Vai jūs veicat automātisku lēmumu pieņemšanu vai profilēšanu, pamatojoties uz manu informāciju?

Mēs neveicam automātisku lēmumu pieņemšanu, Jūsu informāciju neizmantojam profilēšanai.

 

9.        Vai koplietojat manu informāciju ar citiem uzņēmumiem?

Mēs varam koplietot Jūsu informāciju ar:

●         uzņēmumiem, kuri sniedz juridiskus pakalpojumus;

●         uzņēmumiem, kas sniedz IT, komunikācijas, datu glabāšanas, personāla vadības un līdzīgus pakalpojumus (tikai, kad ierosinām darba līgumu);

●         e-pasta pakalpojuma sniedzējam, ja jautājums, pieprasījums vai sūdzība tiek nosūtīta pa e-pastu;

●         privātajiem uzņēmumiem, kuri veic revīzijas vai pārbaudes un/vai valsts vai pašvaldību iestādēm;

●         mūsu uzņēmuma un citu HRX grupas uzņēmumu īpašniekiem.

 

10.      Vai koplietojat manu informāciju ar uzņēmumiem ārpus Eiropas Ekonomikas zonas (Eiropas Ekonomikas zona sastāv no visām ES dalībvalstīm un Norvēģijas, Islandes, Lihtenšteinas)?

Mēs nekoplietojam Jūsu informāciju ar uzņēmumiem ārpus Eiropas Ekonomikas zonas.

 

11.       Cik ilgi jūs glabājat informāciju par mani?

Mēs glabājam Jūsu informāciju saskaņā ar Lietuvas galvenā arhīvista noteiktajiem dokumentu glabāšanas termiņiem un saskaņā ar prasības noilgumu, kas attiecināms uz konkrētajām attiecībām, atkarībā no tā, kurš posms ir ilgāks.

 

12.       Kā es varu rīkoties attiecībā uz manu informāciju, kas ir Jūsu uzņēmumam?

Ja vēlaties veikt jebkuru no turpmāk minētajiem soļiem, lūdzam sazināties ar mums, kā norādīts 13. punktā:

●         iesniegt pieprasījumu izpaust Jūsu informāciju;

●         iesniegt pieprasījumu dzēst mūsu rīcībā esošo informāciju par Jums;

●         iesniegt pieprasījumu dzēst mūsu rīcībā esošo informāciju par Jums;

●         iesniegt pieprasījumu ierobežot piekļuvi vai dzēst mūsu rīcībā esošo informāciju par Jums;

●         iebilst pret Jūsu informācijas vākšanu, lietošanu un glabāšanu mūsu uzņēmumā;

●         iesniegt pieprasījumu par Jūsu datu eksportēšanu vai Jūsu datu nodošanu citam uzņēmumam;

●         iesniegt sūdzību Valsts datu inspekcijā;

●         Jums ir tiesības atsaukt savu piekrišanu jebkurā laikā.

 

Lūdzam ņemt vērā, ka šīs tiesības var būt pakļautas likumos noteiktajiem izņēmumiem un nosacījumiem.

 

13.       Kā jūs varat man palīdzēt?

Ja Jums ir jebkādi jautājumi, komentāri vai sūdzības par to, kā mēs vācam, lietojam un glabājam Jūsu informāciju, mēs esam gatavi Jums palīdzēt. Ja Jums ir nepieciešama palīdzība, lūdzam sazināties ar mums pa e-pastu [info@hrx.lv].