Interneta un sīkdatņu politika Lasīt vairāk
Iestatiet reģionu: Latvia

Ātrākie starptautiskie pārvadājumi Baltijas jūras reģionā

Starptautiskie kravu pārvadājumi ar HRX vienmēr ir ērti, droši un, pats galvenais – ātri. Mūsu rīcībā ir termināļi, personāls un transportlīdzekļi, kas var nodrošināt darba izpildi sešās valstīs. Šie resursi ļauj mums veikt ātrākās nākamās dienas piegādes no un starp Somiju, Zviedriju, Igauniju, Latviju, Lietuvu un Poliju. Un, ja Jums būs nepieciešams veikt piegādi ārpus šī reģiona, mūsu uzticamais un kvalitatīvais partneru tīkls nodrošinās piegādes arī uz citām pasaules valstīm.

 

 

 

 

Ātri un uzticami starptautiskie pārvadājumi

Nākamās dienas piegādes un tiešsaistes izsekošana

Plašs un moderns autoparks

Specializētu un bīstamu kravu pārvadājumi

 

 

Uzticami kravu pārvadājumi Eiropā

Viens no mūsu uzņēmuma galvenajiem darbības virzieniem ir starptautiskie kravu pārvadājumi pa Eiropu. HRX autoparks sastāv no vairāk nekā 250 dažādām, plaša pielietojuma un dažādu izmēru kravas automašīnām, kas ļauj mums veikt ātru un drošu jebkura veida paku pārvadāšanu.

Papildus standarta preču pārvadājumiem mēs ar atbilstošu rūpību spējam veikt arī kontrolētas temperatūras vai bīstamu preču pārvadājumus. Izvēloties HRX pakalpojumus, Jums vienmēr būs pieejams loģistikas procesa pārskats, ko nodrošina mūsu tiešsaistes izsekošanas sistēma. Ja vēlēsieties veikt vērtīgu preču pārvadājumus, mēs varam piedāvāt arī pārvadājumu apdrošināšanu, lai izslēgtu visus iespējamos riskus.

HRX kravas automašīnas dienas laikā veic vairākas iekraušanas un izkraušanas, ļaujot mums būt elastīgiem un nodrošināt jūsu pasūtījumu izpildi. HRX jau vairāk nekā 30 gadus veic ātrākos starptautiskos pārvadājumus, kas ir sniedzis mums bagātīgu pieredzi un ļauj piedāvāt mūsu klientiem labākos risinājumus.

Starptautiskie kravu pārvadājumi – vērtīgākās priekšrocības

Lai arī starptautiskie pārvadājumi tiek īstenoti ar dažādu transportlīdzekļu palīdzību, pārvadājumi ar autotransportu paliek viens no galvenajiem un arī pieprasītākajiem piegādes veidiem. Kāpēc? Tā ir izdevīga iespēja:
• piegādāt kravu “no durvīm līdz durvīm” praktiski uz jebkuru vietu;
• izvēlēties un pielāgot optimālāko maršrutu atkarībā no situācijas;
• piegādāt arī neliela apjoma kravas.

Kāpēc izvēlēties HRX starptautisko pārvadājumu pakalpojumus?

1. Drošība – lai arī uz kādu valsti Jums nepieciešams nogādāt savu kravu, Jūs varat būt pārliecināti par tās drošību, jo mūsu uzņēmumā strādā profesionāli un kompetenti darbinieki.
2. Profesionālā pieredze – starptautiskie pārvadājumi ir diezgan sarežģīta darbības joma, kurā tiek novērtēta kompetence, iegūtā pieredze un uzticamība. Jau vairāk nekā 30 gadus nodrošinām uzticamus un ātrus starptautiskos pārvadājumus, kā arī citus transporta un loģistikas pakalpojumus. Jūs varat mums uzticēties!
3. Elastīgums un pielāgošanās Jūsu uzņēmuma vajadzībām – ja nepieciešami, piemēram, kontrolētas temperatūras vai bīstamu preču starptautiskie kravu pārvadājumi, vai ekspedīcijas un muitas pakalpojumi, tad piedāvāsim Jūsu uzņēmumam atbilstošākos risinājumus.

Starptautisko pārvadājumu muitošanas pakalpojumi

Papildus sūtījumu starptautisko pārvadājumu organizēšanai, mūsu darbinieki var veikt arī Jūsu kravu ekspedēšanu caur muitu. HRX ir pieredze muitas procedūru izpildē un mēs varam garantēt, ka Jūsu sūtījumi nonāks galamērķī bez starpgadījumiem. Izstrādāsim un noformēsim muitas deklarācijas, un iesniegsim tās attiecīgajām iestādēm.
Ja Jums radīsies kādi jautājumi attiecībā uz piegādes procesu, Jūs vienmēr varēsiet vērsties pie mūsu loģistikas ekspertiem, kuri būs gatavi atbildēt uz jautājumiem un sniegt ieteikumus.

Starptautiskie pārvadājumiStarptautiskie pārvadājumiStarptautiskie pārvadājumi

 

 

Biežāk uzdotie jautājumi par starptautiskajiem kravu pārvadājumiem

1. Kas ir starptautiskie kravu pārvadājumi?
Starptautiskie pārvadājumi ir preču pārvietošana ar jebkāda veida transportu, kad preču sākuma punkts un galamērķis atrodas dažādās valstīs.
2. Uz kādām valstīm HRX veic starptautiskos pārvadājumus?
Kravu pārvadājumi pa Eiropu ir viens no mūsu galvenajiem darbības virzieniem. Mēs spējam nodrošināt ātras un kvalitatīvas piegādes no un starp Somiju, Zviedriju, Igauniju, Latviju, Lietuvu un Poliju. HRX pakalpojumu klāstā ir arī uzticami kravu pārvadājumi Latvijā.
3. Kādi ir HRX populārākie starptautisko kravu pārvadājumi maršruti?
Mūsu populārākie maršruti ir kravu pārvadājumi uz Zviedriju, kravu pārvadājumi no Zviedrijas, kravu pārvadājumi uz Poliju, kravu pārvadājumi no Polijas. Taču veicam arī ātras piegādes no/uz Lietuvu, Igauniju, Somiju.
4. Kā pasūtīt starptautiskos pārvadājumus pie HRX?
Ja Jums nepieciešami starptautiskie kravu pārvadājumi, tos ļoti ērti un vienkārši varat pasūtīt mūsu tiešsaistes portālā. Tomēr, ja Jums radīsies kādi jautājumi, mūsu uzticamā un pieredzējusī pārdošanas un atbalsta komanda vienmēr būs gatava palīdzēt.
5. Kur iespējams iegūt plašāku informāciju par starptautiskajiem pārvadājumiem?
Papildu informācija par starptautiskajiem pārvadājumiem ir atrodama šeit:
par Ziemeļvalstu Kravu ekspeditoru asociācijas Vispārīgajiem noteikumiem un CMR konvenciju.